• Новак
Висок квалитет на AC 110/220V да DC12V 7А AC Напојување Адаптер за Полнач за LCD Екран Следи МИНИ-КОМПЈУТЕР 5.5*2,5 mm

Висок квалитет на AC 110/220V да DC12V 7А AC Напојување Адаптер за Полнач за LCD Екран Следи МИНИ-КОМПЈУТЕР

DEN 565.00
DEN 595.20
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Карактеристики : AC Адаптерот Конектор за Напојување AC Влез : 100 до 240 V AC, 50 до 60 Hz (во светот употреба) DC Излез : 12 V~ 7А, 84 W Connecter Големина : 5.5*2,5 mm Безбедно : Над-оптоварување, во текот-струја, во Текот-напон , Над-температура заштита Пакет се Вклучуваат : 1 x Ac Адаптер

Главните карактеристики

Должина на кабел:
1m
боја:
Црна
Бренд Име:
HUAHUAQI
Тип:
Кабел Адаптер
Пакет:
No

Избор на клиент