• Новак
2017 нови пристигнување есен мажи се дебели сомот долг ракав кошула мода обичните еден гради цвет шема кошула голема големина М-7XL

2017 нови пристигнување есен мажи се дебели сомот долг ракав кошула мода обичните еден гради цвет шема кошула

DEN 1511.00
DEN 2850.24
-47 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви благодариме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Добредојдовте испрати порака или e-mail на нас секогаш кога имате прашања. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја.
Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време. Ви благодариме. Ви благодариме. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Но, природно, ние ќе ги провери сè внимателно се направи сè совршен, пред да можеме да ги испратите до вас. СТР AYMENT

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер Влакна
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
GUIXIANG
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
6802P45
Сезоната:
есен, зима
Големина:
M L XL XXL 3XL 4XL 5XL 6XL 7XL
боја:
сино жолта
Основниот стил :
Моден неврзан
Шема:
Цврста
Времето на пазарот:
2017

Избор на клиент