• Новак
2017 нови лето стил на стил на средното училиште за деца Рим сандала на висока им помага на 8 - 16 години девојка помлад средината scho

2017 нови лето стил на стил на средното училиште за деца Рим сандала на висока им помага на 8 - 16 години девојка

DEN 1056.00
DEN 1147.20
-8 %
Во достапна форма

Пристапност

Овие трошоци се на купувачот одговорност.позадина итн.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни од вас да купите, ве молиме контактирајте со нас преку Мојот Пораки или Прашајте го Продавачот Прашања, пред да замине неутрален или негативен фидбек .ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Плаќање :
1).
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.Акции на статусот и на пат е различно, ние ќе го изберете вашиот проект за брза испорака.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3-ѕвезда Детални Продавачот рејтингот затоа што тие се еднакви на негативните
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).5 CM Пета стил : рамно стапало детали за производот
Боја несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние обично бродови на купувачот објект, како и во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок.Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување。
.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Стил:
Слободно време
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR
Затворање Тип:
Zip
Сандала Тип:
Основни
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39
пети капа стил:
отворете пети
чевли горната висина степен:
подигање на горниот
Сцена:
дневно
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Процесот:
Лепило

Избор на клиент