• Новак
Дама Есен Зима Вистински Рекс Зајакот Крзно на Вратот Прстени, Марами Вистински Жени Крзно Pashmina Обвива LF4290

Дама Есен Зима Вистински Рекс Зајакот Крзно на Вратот Прстени, Марами Вистински Жени Крзно Pashmina Обвива

DEN 1247.00
DEN 2352.00
-47 %
Во достапна форма

Пристапност


Зимата Е Топло Жените Вратот Марами
Големина : X 100 CM 13 CM


Главните карактеристики

Големина:
100CM X 13CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
Topfurmall
Материјал:
Крзно
Марами Должина:
80см-100cm
Марами Тип:
прстен
Број На Модел На:
LF4290

Избор на клиент