• Новак
2017 Квалитет на стомакот танц костим поставите bellydance pratice облека индискиот поставите газа поставите боја на панталони блок set Top&Панталони&Појас

2017 Квалитет на стомакот танц костим поставите bellydance pratice облека индискиот поставите газа поставите

DEN 1602.72
Во достапна форма

Пристапност

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
2 парчиња врвот + здолниште 3pcs врвот + здолниште + Половината синџир
М Половината 57-78cm; Панталони должина 92cm;тежина 40-50kg; биста 82-90cm;Врвот долго 52cm
L Половината 59-82cm; Панталони должина 92cm;тежина 50-60kg; биста 86-94cm;Врвот долго 52cm
XL Половината 61-86cm; Панталони должина 92cm;тежина 60-67kg; биста 90-98cm;Врвот долго 53cm
1 инч = 2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ______________________________________________________
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Polyethersulfone,Ацетат,Акрилик,Lycra,Spandex,Модални,Памук,Бамбус Влакна,Полиестер
Пол:
Жените
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Број На Модел На:
DMW426
Облека Стил:
пеперутка став
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
is_customized :
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на клиент