• Новак
OOTDTY 4pcs/многу ХСС 5 Flute Countersink Вежба Малку Сет Reamer Дрво Chamfer 3мм-6mm APR3_10

OOTDTY 4pcs/многу ХСС 5 Flute Countersink Вежба Малку Сет Reamer Дрво Chamfer 3мм-6mm APR3_10

DEN 161.00
DEN 201.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


100% сосема нов и висок квалитет на Четири парче сет содржи битови за дупчење пилот дупките за завртки големини 3мм, 4mm, 5mm, 6mm. Посебно дизајниран челик контра ракав countersinks или контра забива пилот дупка. Прилагодливи контра ракав длабочина со клуч. Вежба и countersink завртки за дрво без промена делови. Дупчење должина може да се прилагоди за различни должина завртки едноставно со расклатување и затегнување на setscrew. Chamfer е 5 флејта, Во процесот на користење, може да празнење на дрво брзи, потоне дупка за еднократна употреба drilled мазна, завртка капа совршен вградени во површината на работното парче.
Спецификации : Боја : Како на сликите покажуваат Материјал : ХСС Вежба 4241 Црна chamfer вежба тело материјал : челик #45 Димензија :
3мм 60mm x(L)
4mm x 75mm(L)
5mm x 85mm(L)
6mm x 93mm(L) Кол. на Chamfer : 15.8 mm месо тело : 1/4 хексадецимален месо тело. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодарам. Пакетот вклучува : 4 x Дрво chamfer 1 x Хексадецимален месо тело

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
38655
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
како на слика покажува

Избор на клиент