• Новак
100g Транспарентен ПЕТ Празни Козметички Крем Контејнери Шише За Нега на Кожата Крем за Пакување , 3.4 оз Лична Нега Сад во Тегли

100g Транспарентен ПЕТ Празни Козметички Крем Контејнери Шише За Нега на Кожата Крем за Пакување , 3.4 оз Лична

DEN 3101.00
DEN 3264.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Вратени предмети мора да се дојде со оригинални делови и додатоци. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
100g Транспарентен ПЕТ Празни Козметички Крем Контејнери Шише За Нега на Кожата Крем за Пакување , 3. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта.

Главните карактеристики

боја:
бела капа, транспарентни капа, црна капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
празни крем сад
Големина:
100g 100cc 100ml 3.4oz
Is_customized:
yes
Оригиналното Место:
Кина
Запечатување Тип:
завртка капа
Капа Материјал:
Пластични
капа боја:
бела / транспарентен / црна
jar боја:
транспарентен / заоблачено
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Површината Ракување:
етикетата
Пластични Тип:
домашно милениче
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Избор на клиент