• Новак
Allenjoy фотографија позадина терор гробишта скелет Замокот темата ноќта на Вештерките позадина професионални фото студио позадина

Allenjoy фотографија позадина терор гробишта скелет Замокот темата ноќта на Вештерките позадина професионални

DEN 460.00
DEN 666.72
-31 %
Во достапна форма

Пристапност

Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi , инаку печати ќе бидат заматени. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака. Може да се користи повеќе пати, погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да го испратите кориснички информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.Валани испраќање позадина 3. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm, поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време.

Главните карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Материјал:
Не-плетени
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Големина:
Custom Size
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Тема:
Ноќта на вештерките позадина,Деца позадина
клучен збор:
бебе backdrops
Клучни зборови:
новороденче фотографија
Слика Содржина :
Семејството Уметност Ретро Фотографија
Печатени Начин :
Дигитални Печатени.рачно насликани потекло
Карактер:
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
E-mail број:
Кејт#globalego.cn

Избор на клиент