• Новак
Бренд Дизајнер Мажите е Вистинска Кожа Автоматско Ремени Плус Големина Машки Ремен За Мажи Со Plaid Rhineston Тока

Бренд Дизајнер Мажите е Вистинска Кожа Автоматско Ремени Плус Големина Машки Ремен За Мажи Со Plaid Rhineston

DEN 610.00
DEN 1195.20
-49 %
Во достапна форма

Пристапност


Мажите е Вистинска Кожа Плус Големина Ремени со Авто Тока Класичните Фармерки Половината Појас

Главните карактеристики

Појас Должина:
110cm, 115cm, 120cm, 125cm, 130cm, 135cm, 140cm, 150см
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појас Ширина:
3.5 см
Тока Должина:
8cm
Пол:
Мажи
Појаси Материјал:
Cowskin
Бренд Име:
POFUNUO
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
AU49
Тока Ширина:
4cm
боја:
Црна. темно кафеава боја
Тока Материјал:
Aolly
Должина Прилагодување:
Намали

Избор на клиент