• Новак
QILEJVS 1Pc Велосипед возење Велосипед Велосипед Гуми 32 Led Блиц Зборуваше Тркала Светлина 30 Видови Флеш Јава Безбедност

QILEJVS 1Pc Велосипед возење Велосипед Велосипед Гуми 32 Led Блиц Зборуваше Тркала Светлина 30 Видови Флеш

DEN 166.00
DEN 212.16
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

3+ верзија
Smartband Должина : 24 CM/9.TW64 Водоотпорен Bluetooth Smart Watch Хривнија Wristband За IOS Samsung Спорт
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Црна
Материјал : Нерѓосувачки челик
Откако повторно се пробие границата inteligent здрава нова мода хривнија
Вашиот здрав следи : ви Помогне да се задржи добра навика, здравје и среќа да го следат
Љубовен живот одење од сега па натаму : TW64 ќе снимање на вашиот чекор, растојание и калории, што може да ви помогне да го поставите цел
Го следи вашиот сон : TW64 е во состојба да открие колку долго спиете, преку своите здравствени софтвер, смета до вашето време на длабок сон, лесно спиење
Smart потсетување : Во-повик за потсетување, sedentary потсетување, пиење потсетување, wake up аларм итн
Лесни како пердув, со напредни боење и никогаш да не исчезнат, ќе се confortable додека го носи TW64 кои се направени со ергономија, тестирани со 48 различни позиција
Функцијата опис : Passometer, далечинско мерење, калории потрошувачка управување, спиење управување, настан предизвика (вода за пиење, земајќи ги медицина, средба и слично), часовник, sedentary потсетување, вибрации, часовникот за аларм. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x TW64 Smartband со полнење кабел.

Главните карактеристики

Бренд Име:
QILEJVS
Монтажа Сместување:
Тркала Краци
Напојување:
Батеријата
Број На Модел На:
велосипедот зборуваше светлина
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
велосипедот зборуваше светлина
Материјал:
Големина:
боја:
Количина:

Избор на клиент