• Новак
4pcs/многу LED Par Светлина КОЧАН 200W DJ DMX Лер Зрак се Мијат Strobe Ефект Фаза Осветлување

4pcs/многу LED Par Светлина КОЧАН 200W DJ DMX Лер Зрак се Мијат Strobe Ефект Фаза Осветлување

DEN 32330.00
DEN 34032.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние сме производител
2. Дали сте фабрика или трговското друштво?
Да ,Ние сме една фабрика.
Повратни информации
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди за добра соработка, ви благодарам многу! Ние се одржи на посветеност на интегритетот,искрен, етика и доверба,ви благодариме за вашата посета на нашите производи,ако ви треба да знаете повеќе информации ,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. може да ви испрати производи да ги?
A : да, се разбира.
Зошто да го одберете нас?
1.(за преземање на фото ние само се направи dimmer 20%.Можеме да организираме на испорака за вас и да ви помогне да се реши било превозот
тешкотии,вклучувајќи DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Со авион или По Море. ве молиме да ни кажете боја сакате)
Домување материјал : алуминиум случај
Водоотпорен оценка : IP20 не водоотпорен
Функција : молчи за ладење вентилатор со barndoor. Кориснички LED Кол Дизајн. ние ви препорачуваме на клиентите да изберете 4in1 или 6in1.
Пакување листа за секоја единица :
1 единица led par светлина
1pcs dmx кабел
1pcs прирачник книга
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1 : постојат многу познати модел на продажба на пазарот, и цената е голема разлика.Ако треба пак од страна на лет случај , ве молиме контактирајте со нас на прво место!
Гаранција :
Нашата сцена светла се покриени со Две годишна гаранција
Ако постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од две години.
4 : имам превозот на компанијата во кина. секоја единица може да има 10 попуст.Кратко време на испорака : 2-5days,според количеството
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, а други Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Бренд Име:
dier
Напон:
90-240V
моќност:
200W
Боја емитуваат:
ладно бела/топло бела/ ладно бела+топло бела/RGBW/RGBWA УВ ( цената

Избор на клиент