• Новак
KYKU Месечината Долг ракав Т кошула Ѕвезда Смешно Т кошули Навечер Tshirt Простор 3d Т-маица Облека Tees Мажите Секојдневен Врвот Tee Mens

KYKU Месечината Долг ракав Т кошула Ѕвезда Смешно Т кошули Навечер Tshirt Простор 3d Т-маица Облека Tees Мажите

DEN 378.00
DEN 599.52
-37 %
Во достапна форма

Пристапност

Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.8 85180
Атрибути Т-маица големина на екранот стил 3d испечатени маици големина S-4 XL пол Мажи
материјал полиестер
100% сосема нов и висок квалитет
Еластичен појас бенд
Многу Еластичен и Удобно
Машина-мие,се Препорачува Рака мие,висат сува
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Нашата облека се Азија големини кои се помали 1-2 големини од НАС(помали 1 големината на жените;2 помали големини за мажи),ве Молиме да забележите вистинската големина на информации пред купување Азија S = НАС XXS
Азија M = НАС XS
Азија L = НАС S
Азија XL = НАС M
Азија XXL = НАС L
Азија 3 XL = НАС XL
Азија 4 XL = НАС XXL Полиестер и spandex-без воопшто да бледнее,напукнување,пилинг или flaking Секојдневен моден стил кошула;Костум за тинејџерски на студентите и младите мажи жени со Користење на боја-сублимација, технологија која ни овозможува да се произведуваат овие клучни жив KYKU е 3 D печатење Т-маица бренд
Големина Должина (Истегнување) Биста (Истегнување) Рамо (Истегнување) Ракав ( Истегнување ) Висина Тежина инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm lb kg S 24.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Продажба со Pack:
No
Бренд Име:
KYKU
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Готски
Ткаенина Тип:
Плетени
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Материјал:
Полиестер
хип хоп tshirt:
т кошула
Долги Ракави:
Мажите Долг Ракав Т Кошула
Моден:
Секси Т кошула
смешни т кошули:
смешни т кошули
печати т кошула:
3d печатење маици
3d t-shirt:
3d т кошула
т кошула за мажи:
мажите т кошула
Човекот T-shirt:
т-маица мажи
3d т кошула за мажи:
Т-маици за мажи 3d
tshirt:
Т-маица

Избор на клиент