• Новак
Магијата Меки Лигите Миризливи Не Боракс Детска Играчка Мил Памук Кал Да се Ослободи од Глина Играчка Бисер лигите Деца DIY Стрес Олеснување

Магијата Меки Лигите Миризливи Не Боракс Детска Играчка Мил Памук Кал Да се Ослободи од Глина Играчка Бисер

DEN 80.00
DEN 84.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Магијата Меки Лигите Миризливи Не Боракс Детска Играчка Мил Памук Кал Да се Ослободи од Глина Играчка Бисер лигите Деца DIY Стрес Олеснување
Материјал : Смола Функција : Играчки, Децата подароци, DIY производи, Кристално кал Карактеристики : Неверојатни меки лигите и супер забавно да се игра со нив! Голем стрес знаците за возрасни и деца, Применливи возраст : 3 години и над Него е идеален за уметности, занаети, и училишни проекти на Оваа играчка може да биде тешко да се мачкам, нека ви се релаксираат во тесна државата Вежба децата' и координација, способност со рацете, очите и мозокот. Боја : бела, жолта, розова, сина

Главните карактеристики

Предупредување:
Не се јадат
Plasticine Боја Број:
Полна Боја
Пол:
Унисекс
Износот на бојата plasticine:
Полна Боја
Бренд Име:
TOFOCO
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
tfl027pearl
Тип:
Plasticine

Избор на клиент