• Новак
Јапонски стил Zakka психоделичен шума железо Правец на Chimes керамички смола виси декорација правец на chimes

Јапонски стил Zakka психоделичен шума железо Правец на Chimes керамички смола виси декорација правец на chimes

DEN 432.00
DEN 475.20
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Јапонски село s tyle психоделичен шума железо Правец на Chimes керамички смола виси декорација правец на chimes
Материјал : природни смоли (succulents) + керамички (бел, pendant) + помина и имаат Железо
Големина : 7x6x37.5cm
9

Главните карактеристики

Големина:
S
Бренд Име:
hipickmi
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Пастирски
Тема:
Растенијата
Текстурата на материјалот:
природни смоли
Процесот:
смола технологија
категорија:
смола занаетите
Нишало форма:
Украси
моделирање:
Растенијата
боја:
1,2,3,4
Површината Технологија:
Сликарство
Измислица процес:
резба

Избор на клиент