• Новак
Ultralarge автоматско 3-4 лице висок квалитет на pop-up брзина за да го отворите кампување шатор големи gazebo сонцето засолниште

Ultralarge автоматско 3-4 лице висок квалитет на pop-up брзина за да го отворите кампување шатор големи gazebo

DEN 2484.00
DEN 3403.20
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Сино, зелено
Сезоната:
Четири сезона Шатор
Слоеви:
Еден
Дното Водоотпорен Индекс:
1500-2000 mm
Пол Материјал:
Карбонски Влакна
Бренд Име:
FLYTOP
Област:
290*200*130CM
Тип:
3 - 4 Лице Шатор
Број На Модел На:
ZS
Структура:
Една Спална Соба
Капацитет:
3/4
is_customized:
Yes
Зграда Тип:
Брзо Автоматско Отворање
Стил:
Отворено
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
1500-2000 mm
Ткаенини:
Полиестер

Избор на клиент