• Новак
KEYYOU 10x Далечински Замена Автомобил Копче Школка Случај За Toyota Yaris Со TOY41 Неисечени Сечилото

KEYYOU 10x Далечински Замена Автомобил Копче Школка Случај За Toyota Yaris Со TOY41 Неисечени Сечилото

DEN 624.00
DEN 656.64
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : abs пластика
Боја : Како На сликата шоу
Карактеристики :
Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч.
Клучни случај и за повикување на ножот само.Не електронски internals.
Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото троа вашата оригинална.
Само намали на копчето нож,да ги преземе внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и placethem да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Fitment :
Одговара за ТОЈОТА
И Други(истиот облик како на сликата)..
Важни Информации :
1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Пакет Се Вклучени :
1 0 X Копче Школка

Главните карактеристики

Производителот Дел Број:
клучни школка за тојота 2 копче
Материјал Тип:
ABS Пластика
Осветленост Дел Број:
клучни школка за тојота 2 копче
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Во Кина
R/C Функција:
без
Бренд Име:
KEYYOU
Другиот Дел Број:
клучни школка за тојота 2 копче
Прилагодување:
No

Избор на клиент