• Новак
3PCS/SET Пластични Clematis Фондан Колаче Машина Кујна Бисквит Мувла Шеќер Занает Цвеќиња, Колачи Машина Торта Декорирање Алатки DIY

3PCS/SET Пластични Clematis Фондан Колаче Машина Кујна Бисквит Мувла Шеќер Занает Цвеќиња, Колачи Машина Торта

DEN 94.56
Во достапна форма

Пристапност


Главната Опис :
Sunglory 3 PCS/SET Пластични Фондан Clematis Колаче Машина Кујна Печење Алатка Цвет Бисквит Мувла Шеќер Занает Тесто Машина Торта Декорирање Алатки
Големина : 5*3.8 cm,4.7*3.8 cm,7*3cm
1 Set=3pcs
Облик : clematis цвеќиња
Материјал : 100% храна одделение пластика
ФОНДАН АЛАТКА ЗА&МУВЛА
НАСТАВА :
1.Се тркалаат
2.Отсечени
3.Притиснете и вадење на
4.Форма и сува
ЗАБЕЛЕШКА : Имајте алатки за храна се користат различни од оние што се користат со непрехранбени материјали, на пример.занает глина.

Главните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
sunglory
Комплет Број:
3
сертификација:
LFGB,CE / ЕУ,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Број На Модел На:
AM1180
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
функција 3:
тесто алатки
is_customized:
Yes
функција 1:
колаче машина
Обликот:
clematis цвет
Карактеристика 2:
пластични cookie мувла
Материјал:
100% foodgrade пластика
Стил:
clematis колаче машина
КОЛИЧИНА:
3pcs
Тип:
clematis фондан машина
Големина:
5*3.8 cm,4.7*3.8 cm,7*3cm

Избор на клиент