• Новак
Y Форма 3,5 мм слушалка Адаптер компјутер слушалки неколку аудио splitter Машки 2. Женски Стерео Адаптер за iPhone xiaomi pc mp3

Y Форма 3,5 мм слушалка Адаптер компјутер слушалки неколку аудио splitter Машки 2. Женски Стерео Адаптер за

DEN 45.00
DEN 61.44
-27 %
Во достапна форма

Пристапност


Y Форма 3,5 мм слушалка Адаптер компјутер слушалки неколку аудио splitter Машки 2. Женски Стерео Адаптер за i Phone xiaomi pc mp3
Боја : бела, црвена, портокалова, зелена, виолетова,црна
Забелешка : Ако сакате други бои, ве молиме контактирајте со нас, инаку случајно испратена!!!Имаат среќен шопинг!
параметар
1*Име на Производ : 1 машки 2. женски аудио адаптер
2*Производ интерфејс : 3.5 мм аудио приклучок
3*Производ во боја : Бела, црна, портокалова, зелена, виолетова, сина
4*Производ материјал : ABS комплети на материјали
5*карактеристики на Производот : да се направи MP3, CD, MD, Walkman, компјутер и други конекција 2 слушалки за двојно благодарност, можете да направите неколку цениме вашата музика заедно.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Tiandirenhe
Тип На Објект:
Адаптер
Големина:
Y Shape 3.5mm earphone Adapter
Број На Модел На:
3.5 mm Слушалка Аудио кабел
Пакет:
No
кабел стил:
Машки 2. Женски Слушалка Адаптер
Функција:
Y Форма Слушалка Адаптер
функцијата 2:
headphone Splitter
За 5:
за xiaomi за redmi 4 про за xiaomi mi5
Приклучокот функција:
3.5 mm џек
3,5 mm Приклучок:
3.5 mm Слушалка Аудио приклучок за Слушалки Splitter
За 1:
за samsung галакси s7 за samsung галакси j5
За 2:
За Компјутер За MP3 MP4
за 3:
за iphone 6s за iphone 6 за iphone 5s
за 4:
За паметен Телефон За Мобилен Телефон За iphone

Избор на клиент