• Новак
обичај соба позадина 3d фото позадина mural дневна соба сон глечерот планините сликарство во ЖИВО позадина позадина за 3d ѕид

обичај соба позадина 3d фото позадина mural дневна соба сон глечерот планините сликарство во ЖИВО позадина

DEN 777.00
DEN 1439.52
-46 %
Во достапна форма

Пристапност

Лепак ѕидот.Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен.

Главните карактеристики

Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Функција:
Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
AIBIYI
Шема:
Персоналните Прилагодување
Број На Модел На:
BY703

Избор на клиент