• Новак
Жена класичен накит 8ММ сина, сива мешани Природни ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ НАКИТ 18 45см

Жена класичен накит 8ММ сина, сива мешани Природни ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР ЃЕРДАНИ НАКИТ 18 45см

DEN 336.00
DEN 479.52
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

99 /парче
Рачно изработени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 8ММ Мушка Тиркизна Боја Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 9.89 /парче
Слатка и Шарени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена . Тоа само ќе ве однесе 1 минута.ви благодарам!)
.99 /парче
Реден Број : СП-0108
Мушка Големина : 8мм ( Различна големина ,Различни цена )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.cn 15-30 дена www.89 /парче
Сјае рачно изработени Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 8ММ Мушка Беж Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 9. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .89 /парче
Домот Солидни Природни Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Моден Селектирај ААА 10ММ Мушка Ѓердани Подарок за жените Накит US$ 13.
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
8мм
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Школка
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
SP-0105
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker

Избор на клиент