• Новак
40x30MM Природни Бразилецот Sodalite Камен Овална Cabochon КАБИНАТА ГЕМ Накит Одлуки 1PCS H075

40x30MM Природни Бразилецот Sodalite Камен Овална Cabochon КАБИНАТА ГЕМ Накит Одлуки 1PCS H075

DEN 165.00
DEN 191.52
-14 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Бразилски Sodalite
Големина на(Приближно) : 40x30x8 MM ( долго 40mm,Широк 30мм, Дебелина 8мм ) / Нема Дупка
Тежина(Приближно) : 14 g
Количина : 1 buc

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
WANGDONG
Објектот Тежина:
14g
Број На Модел На:
H075
Материјал:
Камен

Избор на клиент