• Новак
50pcs 19.5x12.5x4cm плик бела хартија подароци кутија за пакување се Прикаже поле подарок кутии за свадба/накит/бонбони/храна складирање кутија

50pcs 19.5x12.5x4cm плик бела хартија подароци кутија за пакување се Прикаже поле подарок кутии за свадба/накит/бонбони/храна

DEN 574.00
DEN 1104.00
-48 %
Во достапна форма

Пристапност


50pcs 19.5x12.5x4cm плик бела хартија подароци кутија за пакување се Прикаже поле подарок кутии за свадба/накит/бонбони/храна складирање кутија
Тип : хартија кутија за подароци кутија за пакување кутија за накит Пакување Екранот кутии за Складирање кутија Материјал : хартија Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 19.5x12.5x4cm хартија кутија за подароци кутија за пакување кутија Количина : 50 Pcs хартија кутија за подароци кутија за пакување кутија (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=50 Pcs Ќе Добиете 1pack на хартија кутија за подароци кутија за пакување кутија
Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци .

Главните карактеристики

боја:
Бела
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Ширина:
12.5cm
Објектот Висина:
4cm
Број На Модел На:
19.5x12.5x4cm
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Производ Карактеристики:
бела хартија подароци кутија за пакување се Прикаже поле подарок кутии

Избор на клиент