• Новак
Висок Крајот Сина Возбудува Долги Здолништа За Булчински Да Photoshoots 2018 Сопствени Направени Подуени Топката Наметки Tulle Здолниште Жените Saias

Висок Крајот Сина Возбудува Долги Здолништа За Булчински Да Photoshoots 2018 Сопствени Направени Подуени Топката

DEN 2508.00
DEN 2640.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ.Четирите Главни Изразува. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата.
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Но поштенски ќе биде околу $30-40
4. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе. Тоа, според обичаите на различни земји. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
Морнарско Сина Tulle Здолништа
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Бал
Бренд Име:
WDPL
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
здолниште:
Може Да Се Сопствени Направени
Стил:
Моден
здолниште боја:
Здолништа Боја Слободни
Блузи Или Тенкови Боја :
Боја Слободни
Сезоната:
слободни

Избор на клиент