• Новак
на задното лево и десно воздушна суспензија перница F75Z5A891CA одговара на ford F150 F250 F350

на задното лево и десно воздушна суспензија перница F75Z5A891CA одговара на ford F150 F250 F350

DEN 3312.00
Во достапна форма

Пристапност


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : суспензија пролет
Големина : стандард големина
Позиција : задното лево/десно
OE БР. : F75 Z5 A891 CA
Состојба : нова
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Ford F150 F250 F350
Место на Потекло : Guangdong,Кина
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Главните карактеристики

Објектот Висина:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Објектот Ширина:
20cm
Материјал Тип:
Челик+Гума
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
gzwabo
Име На Модел:
F75Z5A891CA
Објектот Тежина:
2.6kg

Избор на клиент