• Новак
Highbirdfly Топла Продажба За nokia Microsoft Lumia 650 екранот со допир lcd екран стакло digitizer замена

Highbirdfly Топла Продажба За nokia Microsoft Lumia 650 екранот со допир lcd екран стакло digitizer замена

DEN 2543.52
Во достапна форма

Пристапност

Ние не држи никаква одговорност за оштетување на ова и на вашиот сопствен објект поради неправилна инсталација. инаку ние не ќе даде гаранција. Купи со доверба!
• Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем ,ние ќе се потрудиме да ви послужи. сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Ако пакетот оштетени за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакетот и да се врати за нас.
• Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за објективни причини.
Топла Продажба За nokia Microsoft Lumia 650 екранот со допир lcd екран стакло digitizer замена
Карактеристики :
• За Екранот со допир замена на делови
• Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување
• Тестирани пред превозот и 100% работи добро
• Испорака во 3 работни дена по потврди плаќање
Пакет :
• 1pcs LCD со Екран на Допир Digitizer Собрание
Превозот :
• Да бидете сигурни дека купувачот интерес, ние сме САМО можност да се брод предмети да се земјите како што се наведени
Гаранција
•1 месеци Гаранција.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Бела
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
highbirdfly
Број На Модел На:
За Microsoft Lumia 650
Резолуција На Екранот:
1280x720
Компатибилен Бренд:
Nokia
боја:
црна, Бела
Компоненти:
Lcd дисплеј+допир
Големина:
5.0
Резолуција:
720 x 1280 пиксели
Multitouch:
Yes

Избор на клиент