• Новак
Прилагодливи 8-50мм Pin Spanner Клуч Сини Високи Јаглероден Челик За Агол Мелница Центри Arbors

Прилагодливи 8-50мм Pin Spanner Клуч Сини Високи Јаглероден Челик За Агол Мелница Центри Arbors

DEN 128.00
DEN 212.64
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


BI0002213
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : висок јаглероден челик
Целосна должина : околу. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.87"
Pin висина : околу.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Дебели челични материјали, направи трајни.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ротација на орев може да се прилагоди на големината, да го подесите растојанието 8-50 mm.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Прилагодливи агол дизајн, максимизирање се прилагодат на различни машини.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Идеален за демонтажа агол мелница, мермер машина, итн
Пакувани се вклучени :
1 x прилагодливи игла spanner (spanner само, и други додатоци не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
прилагодлив клуч
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
pin spanner
Материјал:
Висок Јаглероден Челик

Избор на клиент