• Новак
Метал Ballpoint Пенкало Реклама Топката Пенкало 0.7 мм Црно Ротирачки Мали Преносни Масло Pen Пенкало За Рекламирање Хотелска Соба

Метал Ballpoint Пенкало Реклама Топката Пенкало 0.7 мм Црно Ротирачки Мали Преносни Масло Pen Пенкало За Рекламирање

DEN 68.00
DEN 122.88
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

* ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми.Метал Ballpoint Пенкало Реклама Топката Пенкало 0. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено.7 мм Црно Ротирачки Мали Преносни Масло Pen Пенкало За Рекламирање Хотел Опременост на Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик.

Главните карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Бренд Име:
XIANQIN
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Ballpoint Пен
Erasable Или Не:
No
Објектот:
Ballpoint Пенкала

Избор на клиент