• Новак
VR ТРКИ - PQY Крик Кука Prolink XTV Shackle/D-Прстен Планината За UTV АТВ Крик Линии Со PQY налепница VR-WTH01

VR ТРКИ - PQY Крик Кука Prolink XTV Shackle/D-Прстен Планината За UTV АТВ Крик Линии Со PQY налепница VR-WTH01

DEN 1523.00
DEN 1637.28
-7 %
Во достапна форма

Пристапност


Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.
Завртка pin окови не дозволуваат рака циклуси да избега поради безбедна завртка pin прилог.
Кабелот око е задржана во Pro Link XTV од 7/16 инчен дијаметар титаниум двојно стриже pin и внатрешни кадар прстен.
На Pro Link XTV stows уредно против или ролери или Hawse тип fairleads
и се дизајнирани да се користи со заеднички стандард ½ - 5/8 инчи окови.
На Pro Link има max оптоварување на 6000 фунти и крајна неуспехот на 22,000 фунти.
start Isv Module Wrap10035
end Isv Module Wrap10035
VR ТРКИ - PQY Крик Кука Prolink XTV Shackle/D-Прстен Планината За UTV АТВ Крик Линии Со PQY налепница VR-WTH01
На Pro Link XTV овозможува UTV и АТВ крик на сопствениците да се заменат конвенционалните крик кука со побезбедна и посилни shackle/D-Прстен.
На Pro Link XTV не бара спојување и е компатибилен со челични кабли или синтетички јажиња до 5/16 инчи.
Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.
На Pro Link XTV е изградена од 6000 серија палка алуминиум и 6 Al-4 V титаниум и е елоксирани/прав обложени.
Крик куки може да се намали и кавгата за обновување на ремени и често им овозможи на рака завршува да избега за време типичен лабава/тесни циклуси на winching обновување.

Главните карактеристики

Бренд Име:
PQY
Име На Модел:
PQY Крик Кука
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
8.4cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Влечење Прачки
Место на Потекло:
Кина
боја:
Црна,Црвена
is_customized:
Yes
Точка име :
PQY Крик Кука
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Функција:
кука
Модел:
крик кука
KEYWORD1:
PQY
KEYWORD2:
крик кука
KEYWORD3:
PQY Крик Кука

Избор на клиент

Бесплатен Превозот,1pair, 2 Фан Форма, Сите Насока Прилагодливи Автомобил Страна Огледало, Слепа Точка Елиминација,Сребрена
  • Новак

Бесплатен Превозот,1pair, 2 Фан Форма, Сите Насока Прилагодливи Автомобил Страна Огледало, Слепа Точка Елиминација,Сребрена

DEN 165.00 180.96

Ве молиме да ни остават со позитивни повратни информации и 5 ѕвезди кога сте задоволни со нашите произво