• Новак
USB LED Светилка Stand-на Батерија Сензор на Допир Cordless Табела Биро Читање Светлина

USB LED Светилка Stand-на Батерија Сензор на Допир Cordless Табела Биро Читање Светлина

DEN 285.00
DEN 343.68
-17 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики :
Циклус на Полнење LED Осветлување
Допре Сензорот Префрлате
3-Ниво Прилагодува Осветленоста
360 степени слободни извртени цевка,може да биде свиткана на директна светлина само каде што сакате тоа да се
Еколошки
Заштеда На Енергија
Струја од USB Порта Директно
Еден Допир : 12 часа
Двојно Допира : 10 часа
Три Допири : 8 часа
Допре Сензорот Вклучете се применува со оваа ламба, а тоа е 3-различни нивоа на осветленост.
Се прилагодува осветленоста може да се задоволат различните барања на различни средини. Одржување :
Ве молиме полнење на оваа светилка над 8 часа пред првичната употреба.
Тоа трае 12 часа за да се постигне целосно наполнет.
Ако оваа светилка не е користена подолго време,ве молиме држачи за тоа барем еднаш во два месеци
(над 8 часа)за заштита на батеријата од стареење. Спецификации :
Влез : DC 5 V/500 MA
Моќност : Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 Pc x LED Маса Светилка 1 Pc x USB Кабел

Главните карактеристики

Бренд Име:
YAM
сертификација:
CCC
Wattage:
Default
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
стандардно
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Енергија:
Батерија
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Број На Модел На:
D17846
Карактеристики:
Флексибилно
Тип На Објект:
Книгата Светла
моќност:
USB Порта Директно
Еден Допир:
12 часа
Двојно Допира:
10 часа
Три Допири:
8 часа
На текст:
DC 5V/500mA
Осветленоста:
650LX
Основната големина:
113 x 100 x 28mm
Висина:
30 СМ
полнење кабел должина:
100 cm
Тежина:
179g

Избор на клиент