• Новак
JEXXI Ретро Стил на Мажите Черепот Прстени За Партија Додаток Жените 925 Sterling Silver Панк Прст Прстени Накит Dropshipping Ringen

JEXXI Ретро Стил на Мажите Черепот Прстени За Партија Додаток Жените 925 Sterling Silver Панк Прст Прстени

DEN 141.00
DEN 216.00
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.
Стил : Мода Накит Големина : 6/7/8/9/10 Боја : Сребро Количина : 1 PC
1. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Скелетот
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Anel Bague Femme
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
/
Функција:
/

Избор на клиент