• Новак
XFKM Електронска Цигара Е Цигара Додаток за Dse 510 VIVI резервоарот БАНКАТА RDA РТС vape база метал 510 Clearomizer носителот

XFKM Електронска Цигара Е Цигара Додаток за Dse 510 VIVI резервоарот БАНКАТА RDA РТС vape база метал 510 Clearomizer

DEN 91.00
DEN 91.20
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


XFKM Електронска Цигара Е Цигара Додаток Dse 510 VIVI резервоарот БАНКАТА RDA РТС vape база метал 510 Clearomizer носителот

Главните карактеристики

боја:
3pcs
Компатибилен Модел:
RDA РТС RDTA РЕЗЕРВОАРОТ
Број На Модел На:
Електронска Цигара Atomizer База
Тип На Објект:
носителот стојат
Бренд Име:
XFKM
Материјал:
Метал

Избор на клиент