• Новак
WXDUUZ СЕКОГАШ да се СЕЌАВАМ ШТО СЕ BRAVER ЦИТАТ Уметност Оркестарот Дома Декор Отстранлив Винил Ѕид Налепница Соба Ѕид Оркестарот B19

WXDUUZ СЕКОГАШ да се СЕЌАВАМ ШТО СЕ BRAVER ЦИТАТ Уметност Оркестарот Дома Декор Отстранлив Винил Ѕид Налепница

DEN 431.52
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме. Информации за производот Бренд : WXDUUZ Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ * Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.

Главните карактеристики

Големина:
45 x 90 cm, 58 x 115 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Број На Модел На:
B17
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
WXDUUZ
Материјал:
ПВЦ

Избор на клиент