• Новак
3d ефект живи мачки ѕид налепници за тоалет и бања декорација животно ѕид decals diy деца подарок пвц mural ѕид постер арт

3d ефект живи мачки ѕид налепници за тоалет и бања декорација животно ѕид decals diy деца подарок пвц mural

DEN 46.00
DEN 48.48
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
превозот терминот s
1. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
експрес : 5-10 дена.
ве молиме имајте во предвид големината имаат мала грешка опсег.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .

Главните карактеристики

Шема:
3D Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ZYPA-14150-N Ѕид Винил Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Доби Производ големина(cm*cm):
16*21 како на слика Околу
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
Multicolor Ѕид Оркестарот
Содржина:
Мачки
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes

Избор на клиент