• Новак
EDFY задното седиште rearview огледало за деца

EDFY задното седиште rearview огледало за деца

DEN 228.96
Во достапна форма

Пристапност

Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.
Можете да го користите за изработка на копија, ако се види на задниот дел директно
Површини голема визија, да ги елиминираат rearview слепа точка.1(H)cm
Пакет Се Вклучени :
1x ретровизорот
1x Стакло рамка клип
1x suckers база
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
Универзал за повеќето автомобили со стандардна големина на ретровизорот.
Школка Во Боја : Црна
Материјал : Пластика
Големина : 8.
Вистински стакло и огледало за совршен гледање Инсталирате на шофершајбната очила или сонцето стакло Посилни вшмукување,можете да го поправам и да ги преземе покрај многу лесно Акрилна пластика огледало,безбедно и практично Со слободен врти 360 степени функција Вистински стакло и огледало за совршен гледање
Инсталирање на шофершајбната очила или сонцето стакло
Посилна вшмукување,можете да го поправам и да ги преземе покрај многу лесно
Акрилна пластика огледало,безбедно и практично
Со слободен врти 360 степени функција
Инсталиран едноставно, добар изглед и нови.

Главните карактеристики

Име На Модел:
ZJ204500$~~$
Објектот Ширина:
5.6cm
Година:
До 2015
Специјални Функции:
задното седиште огледало
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Автомобил Направи:
Универзална
Објектот Должина:
8.7cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.08kg
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Огледала
Бренд Име:
sikeo

Избор на клиент