• Новак
Голем Меки Viscose Зелена Цвет Tassel Шамија Мали Цветни Печати за Жените Бохемски Стил Лето Плажа, Сончање Шамија S022

Голем Меки Viscose Зелена Цвет Tassel Шамија Мали Цветни Печати за Жените Бохемски Стил Лето Плажа, Сончање

DEN 431.52
Во достапна форма

Пристапност


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.74 $1.04
$0.64 $1.04
$2.04 $3.14
$1.61 $2.69
$1.89 $3.77
$8.66 $15.74
$7.68 $12.59
$5.47 $9.12
wy-приклучок-крај
Големина : За 180 X100 cm
Материјал : Акрилик
Напомена :
1. Се препорачува миење со топла вода со рака, хлор, ниска температура за пеглање.
2.Ве молиме овозможи 1-2cm/10-20g се разликува поради прирачник measuremen, ви благодариме.

Главните карактеристики

Големина:
180X100 CM
Бренд Име:
TONGKWOK
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
S022
Тип На Објект:
Марами
Големина:
180*100cm

Избор на клиент