• Новак
Liseaven Мажите Џемпер О-Вратот На Повик Шарени Џемпери Есен Зима Бренд Mens Pullovers

Liseaven Мажите Џемпер О-Вратот На Повик Шарени Џемпери Есен Зима Бренд Mens Pullovers

DEN 655.00
DEN 1680.00
-61 %
Во достапна форма

Пристапност


Liseaven Мажите Џемпер О-Вратот На Повик Шарени Џемпери Есен Зима Бренд Mens Pullovers
Азија Големина
Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена(не вклучуваат празници)по исплата потврда. Превозот и-мејл за потврда ќе бидат испратени кога објектот е предаден.
Ние секогаш ја објавите објекти надвор преку E Пакет на сад; обично тоа треба цела 7-21 работни дена во просек за испорака предмети на купувачот.
Други земји, ние брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, вие ќе добиете следење на број по пакет испратени надвор, обично тоа може да потрае од 10-45 дена поради бавното поштенски услуги и строга обичај clearances.
Ние работиме напорно и да се обиде најдобро да се направи среќен шопинг од нашата продавница, Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, pls љубезно ни остави позитивни повратни информации, ние го цениме вашиот љубезно соработка. Ако имате било какви проблеми со производот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние сме сигурни дека за да се даде сте задоволни решение.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
мажите џемпер
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Шема
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Liseaven
Техника:
Компјутер Плетени

Избор на клиент