• Новак
Висока Светла Dimmable 9W 12W 15W LED вградна светилка Матирано Стакло Леќа LED Вдлабнати Таванот Светлина центарот на Вниманието AC110V/220V

Висока Светла Dimmable 9W 12W 15W LED вградна светилка Матирано Стакло Леќа LED Вдлабнати Таванот Светлина

DEN 10705.00
DEN 15292.80
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Топла Продажба на Високо Квалитетни Плоштадот 9 W 12 W 15 W LED Таванот Светлина , led вградна светилка со Висока моќност Led таванот надолу светлина, led таванот светилка,AC220 V. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Фабриката за промет на Големо со бесплатен превозот
Објектот Параметри :
Име : КОЧАН LED ОДРЕДУВАЊЕ на СВЕТЛИНАТА
Влезен напон : AC220 V AC85-265 V
Моќност : 7 W 9 W
Големина на : (9 W) H40mm*D100mm се Отвори дупка : 70mm (12-15 W) H40mm*D105mm се Отвори дупка : 80mm
Фактор на моќ : 0.
Превозот :
* Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3~5 работни дена од страна на соодветните couriers. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Време На Испорака :
Враќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
9W Dimmable, 9W Non-Dimmable, 12W Dimmable, 12W Non-Dimmable, 15W Dimmable, 15W Non-Dimmable
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS,EMC
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ROSTSTAR
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Број На Модел На:
LVD0018CC-15
Боја На Каросеријата:
Бела

Избор на клиент