• Новак
2.48 Природни Citrine Кварцен Кристал Сфера Топката Исцелување Скапоцен Камен+Стојат

2.48 Природни Citrine Кварцен Кристал Сфера Топката Исцелување Скапоцен Камен+Стојат

DEN 1439.52
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме испратете плаќање во рок од 7 дена од денот на завршувањето на аукцијата.
Б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Combimed превозот
Комбинираат Превозот Попуст : (Купи повеќе Спаси повеќе)
(1)2~5 предмети 10% попуст на сите превозот и ракувањето со
(2) 6~10 предмети 15% попуст на сите превозот и ракувањето со
(3)11~20 предмети 20% попуст на сите превозот и ракувањето со
(4) 20 или повеќе предмети,ве молиме не двоумете се да ме контактирате
Ние нудиме се комбинираат превозот што ќе го спаси вашиот превозот цена во голема мера за вашиот повеќе купувања. Ти е дозволено да ги чувате вашите предмети за неплатени до 7 дена, така што ќе може да се вклучуваат повеќе елементи во една превозот.00
ШАЛ(30days.00
ВОЗДУХ(15days)
0. Ве молиме барање фактура од нас пред да се изврши плаќање. Ве молиме не плаќаат, додека не се направи вашиот последен купување да се комбинираат.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветно
Море(60days)
0. По приемот на вашето барање, ние ќе ви испратиме фактура вклучувајќи ги и сите на вашиот неплатени предмети.

Главните карактеристики

Материјал:
Кристално
Тема:
Санта мраз
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
BASILOSAURUS
Стил:
Фенг Шуи

Избор на клиент