• Новак
Zyhobby 2 метри 16AWG Црвено&Црна Силиконски Кабел Heatproof Меки Силиконски Силика Гел Жица За DIY РК Авион

Zyhobby 2 метри 16AWG Црвено&Црна Силиконски Кабел Heatproof Меки Силиконски Силика Гел Жица За DIY РК Авион

DEN 120.96
Во достапна форма

Пристапност

Стигнат до повеќето земји 10-30 дена
3.Ние ќе ви помогнеме да го реши проблемот.
Боја : Црна/Црвена
Должина : 1 метар
Испорака Детална :
1.Ние не можеше да брод од Африканските земји освен Јужна Африка од воздухопловната .Објектот е предаден од кина пост воздухопловната.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора ,и ќе се потрудиме да ги реши проблемите.

Главните карактеристики

боја:
Црвена, Црна
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
16AWG
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал

Избор на клиент