• Новак
MASiKEN Далечински Управувач Предавателот Guard Рокер Заштитник За DJI ИСКРА Летало Клип Транспорт Контролер Стап Палецот Заштитни

MASiKEN Далечински Управувач Предавателот Guard Рокер Заштитник За DJI ИСКРА Летало Клип Транспорт Контролер

DEN 171.00
DEN 201.60
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


MASi KEN Далечински Управувач Предавателот Guard Рокер Заштитник За DJI ИСКРА Летало Клип Транспорт Контролер Стап Палецот Заштитни
Карактеристики : Компактен И Практичен Заштитник За DJI Искра Спречите случајно оштетување за време на транспортот 2 боја : Црна,Црвена Материјал : ABS пластика Нето тежина : 13 g/0.46 унца Производ големина : 14 x 4 x 3cm/5.51x1.57x1.18inches
Пакет Содржи : 1x Стап (За DJI Искра не е вклучена )

Главните карактеристики

Бренд Име:
MASiKEN
Големина:
14 x 4 x 3cm
Број На Модел На:
EDJP311
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Модел:
Предавателот Guard Заштитник За DJI ИСКРА Летало
Тежина:
40g
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Избор на клиент