• Новак
Моден Кашмир Бебе Капи со Маскирани Шамија Бебе Капа Момчиња, Девојки, Топли Зимски Капи Деца Деца Капа со Шамија одговара 6M да 3Y

Моден Кашмир Бебе Капи со Маскирани Шамија Бебе Капа Момчиња, Девојки, Топли Зимски Капи Деца Деца Капа со

DEN 768.00
DEN 959.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


3)Ако не се задоволни со било какви прашања во врска со нашите производи во прилог на квалитетот на производите, ако сакате да го промените предмети или да се врати ставки,сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
4)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Па ве молиме, напишете вашето име и презиме кога цел , тогаш можете да ја примите вашата стока во нормален, ви благодариме!
2, Posti Финска Економија, точно и прецизно пристигнување време е 45-90 дена , и тоа само покажува во транзитна град Логистика Информации на Финска/Луксембург .
ems : 10 -20 работни дена.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со пет ѕвезди и да потрае неколку секунди да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга,Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress Trade Manager или ни е-мејл. (освен за одмор ден и нешто unexpectation)
3) Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена( Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.но, не е отворен спор без cotact .ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение.
3)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ако вашиот заштита период е за да завршите, не сте добиле вашиот производ, ве молиме да ни кажете слободно, ние ќе ви помогнат да го продолжи заштита датум од 20-30 дена, па ве молиме да не се отвори спорови по достава во рок од 60 дена, само ве молиме да се чека трпеливо.Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас слободно! Ви благодариме!
Ако сакате да знаат целосна логистика информации, ве молиме изберете Posti Финска или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта кога ќе ги нарачате.

Главните карактеристики

Големина:
fit 6 to 18 months, fit 18 to 24 months, fit 2 to 3 years old
Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Рака Тип:
Опремени
Бренд Име:
YWSZBBST
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
бебе шапка,зимска шапка,бебе капи,YG1304
Материјал:
Памук,Волна
Бебе Капи:
бебе Капи
бебе пролет шапка:
бебе плетење капа
бебе есен капи:
Божиќ Капи
Детето капи:
Деца капи
децата зимски капи:
Деца есен шапка
Моден бебе капи:
деца топли капи
бебе плетени Капи :
момчињата капи
бебе зимска шапка:
бебе девојки капа
бебе девојка шапка:
Зимска Шапка
зимски капи за бебе:
децата капи

Избор на клиент