• Новак
тест OK (ок) за син FDR-AXP35 ccd vidicon AXP35 COMS 94V-0

тест OK (ок) за син FDR-AXP35 ccd vidicon AXP35 COMS 94V-0

DEN 4080.00
Во достапна форма

Пристапност

тест OK (ок) за син FDR-AXP35 ccd vidicon AXP35 COMS
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Главните карактеристики

Пиксели:
5-6 милиони
Стабилизација На Слика:
Оптички Стабилизатор На Сликата
Употреба:
За Домашна Употреба
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Дополнителна Функција:
Nightshot
Екран На Допир:
Yes
NightShot Функција:
Yes
Бренд Име:
youe блескаше
Сензор Големина (инчи):
1/2.88 инчи
Тип:
Преносни
Тип На Сензор:
ccd
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Големина На Екранот:
2 - 3
Оптички Зум:
10x - 20x
Тежина:
101g-150g
Број На Модел На:
FDR-AXP35
Чување Тип:
SD Картичка

Избор на клиент