• Новак
4M40 Турбо Actuator Притисок за Ослободување Олеснување Вентил за Мицубиши Pajero Montero Shogun Спорт Предизвикувач Nativa Тритон L200 4M40

4M40 Турбо Actuator Притисок за Ослободување Олеснување Вентил за Мицубиши Pajero Montero Shogun Спорт Предизвикувач

DEN 1437.60
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете помош ако не сте сигурни дали дел се вклопува. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.04) 2800 D-ТУРБО/КРАТОК ВАГОН (V26 W) V26 W 4 M40 2800 D-ТУРБО/ДОЛГО ВАГОН (V46 W) V46 W 4 M40
PAJERO/MONTERO(EUR) (2000. Или може да биде висок ДАНОК треба да се плати. ОЕМ број : ME719321
4. Тоа нема да биде наша должност е, и исплата нема да бидат вратени доколку купувачот не обезбеди точен превозот информации. Можете да проверите на стариот дел , претежно таму ќе биде на ОЕМ број. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба. Кина Пост е евтин, но ќе трае толку долго време, па дури и месеци.
Долгорочни претпријатија во Турција, Бразил, Америка, Австралија, Англија, Франција .
Тука е единствен начин да се однесува на (Само за референца, ве молиме контактирајте да добие помош ако не сте сигурни дали тоа се вклопува) :
Најдете вашиот ВИН број, (17 броеви, се однесуваат на следните слика), проверка на 6-8 броеви , тоа е моделот ние листа на насловот и деталите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако сте во Русија , ве молиме наведете вашето име и презиме . Ако сте во Бразил, Аргентина , Чиле, Турција, ве молиме да ги доставите вашите CNPJ / CPF / ДДВ број ако испратите преку DHL/Федекс/UPS/ТНТ, или ние ќе го промени превозот начин да ЕМС без информирање.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
KOWZE
Автомобил Производител:
Мицубиши
Модел Година:
1990-2006
Име На Модел:
ME719321

Избор на клиент