• Новак
3PCS Црвено Елоксирани Алуминиумски Контрола AC Knob Волумен Покрие Трим Прстен За Субару BRZ GT86 FT86 FR-S Автомобил Стил Додатоци Опфаќа

3PCS Црвено Елоксирани Алуминиумски Контрола AC Knob Волумен Покрие Трим Прстен За Субару BRZ GT86 FT86 FR-S

DEN 902.00
DEN 1236.00
-27 %
Во достапна форма

Пристапност

Лесна инсталација,без модификација е потребно.
Ве молиме да обезбеди дел на вашиот автомобил, како и нашата слика да покажува, или тоа нема да одговара, ако било differeces, ве молиме контактирајте со нас пред да ги купите, ви благодариме!
Услов : Ние и Ветуваме на 100% Сосема Нов и Добра Оценка
Материјал : Висок Квалитет Елоксирани Алуминиумски
Боја : Црвена
Одговара За 2013 ДО Субару BRZ / 2013 ДО Scion FR-S / 2013 ДО 86 Toyota GT86 Автомобил Стил Опфаќа
Функција :
1.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување.
Пакетот вклучува : 3 Pcs/сет за во Автомобил Контрола AC Knob Покрие Трим
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Здраво пријател, можете да кликнете на сликата за да се вратите во продавница
Напомена : Предизвикаат автомобил модел може да биде различно произведени во различни држави.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вратени предмети мора да нема никакви знаци на злоупотреба или намерна штета. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Година:
2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Објектот Тежина:
00kg
Објектот Ширина:
00inch
Објектот Должина:
00inch
Име На Модел:
Автомобил Внатрешни Работи Украси Маска
Материјал Тип:
Направен од Висок Квалитет на Елоксирани Алуминиумски Материјали
Објектот Висина:
00inch
ОДГОВАРА ЗА:
За Субару BRZ GT86 FT86 FR-S Автомобил Стил
Бои:
Црвена
Количина:
3Pcs/set
Тип На Производ:
Контрола на AC Knob Волумен Покрие Трим Прстен Автомобил Опфаќа Додатоци
Земја на Производство:
Кина
Материјали:
Висок Квалитет елоксирани алуминиумски

Избор на клиент