• Новак
19MM Метал Нерѓосувачки Челик Донесе Светилка Annular Од Ресетирате Switch LED Ангел Око Еден Отворен Еден Блиску

19MM Метал Нерѓосувачки Челик Донесе Светилка Annular Од Ресетирате Switch LED Ангел Око Еден Отворен Еден

DEN 215.00
DEN 236.16
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 3V, 48v, 36v, 5V
сертификација:
CE
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
qc20mps ld
Карактеристики:
19mm
Материјал:
Бакар
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент