• Новак
Види Приказ на Случај Метал Круг Складирање Организатор Кутија w моден дизајн Сребро 9cm*6cm

Види Приказ на Случај Метал Круг Складирање Организатор Кутија w моден дизајн Сребро 9cm*6cm

DEN 100.00
DEN 127.20
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.36"
Боја : Сребро,Како слики прикажани
Количина : 1 Pc
Answer : ___________________________ Note : 1. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Види случај (Не вклучувајќи го види.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Види Кутии
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
2S40328
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
3.54inch
Објектот Висина:
2.36inch
Материјал:
Метал
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Дијаметар:
3.54inch
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Случај Обликот:
Круг
Објектот:
види кутија
се применуваат:
Види Storagem, Види Екранот
Количина:
1pc

Избор на клиент