• Новак
100X E/велика БРИТАНИЈА терминал C45 DIN ЖЕЛЕЗНИЧКИ фиксен дел

100X E/велика БРИТАНИЈА терминал C45 DIN ЖЕЛЕЗНИЧКИ фиксен дел

DEN 960.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број на Контакти:
1 - 10
Тип:
Завртка
is_customized:
Yes
Диригент Големина:
1 - 5 AWG
Број На Модел На:
wu

Избор на клиент