• Новак
Универзална Терминали Автомобил Аудио Tools Отстранување Терминали Крои Навигација Поправка Подигнат Собранието Демонтажа Поправка Алатки

Универзална Терминали Автомобил Аудио Tools Отстранување Терминали Крои Навигација Поправка Подигнат Собранието

DEN 600.00
DEN 666.72
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Традиционално, кога ќе се отстрани подигнат конектор, можно е да се најдат соодветен демонтажа алатка Тешко да се извади жици се подигнат терминали, трошиме многу време, и одземаат многу време напор да се земе терминал Надвор од приклучокот е скршен. Производот Употреба : Пет различни структури и форми на терминал отстранување tools. опис на производот : Автомобил жици се подигнат или автомобил компјутер plug лош контакт, или оксидација и други причини Отстрани терминали во внатрешноста на приклучок.
Применливи модели : Одделот за германски јазик, Јапонски, правен систем, на Катедрата за корејски,, сад на министерството. Сега со терминалот отстранување алатка во собата, не постои апсолутно начин да се направи можете лесно, Брзо и удобно да се отстрани терминали од подигнат конектор и не се скрши на краевите. кога го користите, ве Молиме изберете соодветна терминал отстранување алатка според структурата и видот на терминал фитинзи. опис на производот : Автомобил жици се подигнат или автомобил компјутер plug лош контакт, или оксидација и други причини Отстрани терминали во внатрешноста на приклучок. Сега со терминалот отстранување алатка во собата, не постои апсолутно начин да се направи можете лесно, Брзо и удобно да се отстрани терминали од подигнат конектор и не се скрши на краевите.

Главните карактеристики

Објектот Должина:
1inch
Верзија На Софтвер:
2017
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
SL-003
Тип На Објект:
Други
Бренд Име:
Авто-Партнер
Напон:
V
моќност:
W
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Хардвер Верзија:
2017
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Електронски:
No

Избор на клиент