• Новак
Дизајнер на чевли личност чиста прирачник за национален правец на враќање на античките начини кожени сандали првиот слој кожа на главата шупливи

Дизајнер на чевли личност чиста прирачник за национален правец на враќање на античките начини кожени сандали

DEN 1127.00
DEN 2126.40
-47 %
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Станови Тип:
Балет Станови
Повод:
Повик
Број На Модел На:
2
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Моден Елемент:
Fretwork
Insole Материјал:
TPR
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KNCOKAR

Избор на клиент