• Новак
GZEELE Лаптоп Горниот капак За Asus K52 A52 X52 K52F K52J K52JK A52JR X52JV A52J LCD Задниот Поклопец Школка

GZEELE Лаптоп Горниот капак За Asus K52 A52 X52 K52F K52J K52JK A52JR X52JV A52J LCD Задниот Поклопец Школка

DEN 660.00
DEN 930.24
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Главните карактеристики

Затворање Тип:
Не Патент
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
K52 A52 X52 K52F K52J K52JK A52JR X52JV A52J
Бренд Име:
GZEELE
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Избор на клиент